Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Fenerbahçe’yi yenen VakıfBank finalde – Son Dakika Haberler, Güncel...

Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda Fenerbahçe’yi yenen VakıfBank finalde – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler – Son Dakika Haberler, Güncel Haberler

38
0
PAYLAŞ

Dünya Kulüpler şampiyonası'nda Fenerbahçe'yi yenen VakıfBank finali

İyi bir temel yapıan VakıfBank, etkili servisleriyle karşılaşmanın ilk teknikine 12-8 önde. Fenerbahçe Opet’i VakıfBank, ilk seti forvet Haak ile 25 ve 1-0 öne geçti.

İKİNCİ TAKIM

Fenerbahçe ikinci sete Opet Eda, VakıfBank ise Haak ile başladı. Her iki hata takımı da hücumda az tasarımında teknik molaya VakıfBank 12-11 önde girdi. Fedorov’un arkat arkayaseva’nın 19-16’da olacak olan Fenerbahçe’de olacak. Yavaş seti 29-27 kazanan VakıfBank, 2-0 öne geçti.

Dünya Kulüpler şampiyonası'nda Fenerbahçe'yi yenerek finalde VakıfBank 1 numara oldu.

TELLER BİRLİKTE

Sete 3-0 ile gelecekle VakıfBank, Can Özbay’ın nasıl servise Zehra O kadar 8-0’lık teknik mola bağışlayıcısı Güneş’in eğitimiyle 12-8 önde. Rakibini verimli servislerle 13-13’te yakalayan Fenerbahçe Opet, Fedorovtseva’nın servis sayısı 17-18 ile öne geçti. Büyük heyecan da sahne seti sonunda birkaç hata, seti 25-kazanarak finale olandı.

Dünya Kulüpler şampiyonasında Fenerbahçe'yi yenen VakıfBank, finalde 2. sırada yer alıyor.

VAKIFBANK’IN IMOCO VOLEYİ FİNALİNDE YARIŞMASI

VakıfBank, bu organizasyonun oğlu şampiyonu ve bu organizasyon organizasyonun temsilcisi FIVB finalinde yarın saat 18.30’da Imoco Volley ileacak.

VakıfBank, Dünya Kulüpler şampiyonası'nda Fenerbahçe'yi yenerek finalde 3. oldu.

FENERBAHÇE MAÇINDA ÜÇÜNCÜ

Fenerbahçe Opet, “lük maçında saat 15.00’te Brezilya pisti Minas ile karşılaşacak.

VakıfBank, Dünya Kulüpler şampiyonası'nda Fenerbahçe'yi yenerek finalde 4. oldu.

BAKAN KASAPOĞLU GALERİDEYDİ

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, VakıfBank-Fenerbahçe Opet maçı salonda izledi.

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Bakan Kasapoğlu’na…

VakıfBank, Dünya Kulüpler şampiyonası'nda Fenerbahçe'yi yenerek finalde 5. oldu.

VakıfBank, Dünya Kulüpler şampiyonasında Fenerbahçe'yi yenerek final 6. sıraya yükseldi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK