Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Taklit ediyorsun beni

Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Taklit ediyorsun beni

48
0
PAYLAŞ

Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Beni taklit ediyorsun

Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun

1970’lerden bu yana yüzlerce filmde rol alan Banu Alkan, son aylarda Amerikalı dizi yıldızı Kylie Jenner’a göndermelerle dikkatleri üzerine çekti.

“KYLIE BENİ İMMİ”

24 yaşındaki bir çocuğun annesi Jenner’ın kendini taklit ettiğini iddia eden Alkan, Kylie’nin gençliğinden kendi fotoğraflarıyla karelerini yayınladı; “Seni taklitçi Kezban. Saçım uçuşana kadar beni taklit ediyor” kelimeleri kullanmıştı.

“KEZBAN”

Daha sonra Kylie Jenner ve kendisinin mayoyla pozlarını paylaşan Alkan, “Kıskanç Kezban, rüya görüyorum. Saçımın uzunluğuna kadar taklit ettin evet” dedi.

“AJDA DA TALİTLER”

Tüm bu olaylardan aylar sonra 63 yaşındaki Banu Alkan, önceki gece Kuruçeşme’de sahne alan Ajda Pekkan’a atıfta bulundu.

75 yaşındaki Süperstar’dan bir sahneyi Instagram hesabının hikayeler bölümünde paylaşan ünlü oyuncu; “Taklit edilmek harika bir duygu bebeğim” yazdı. Bir sonraki paylaştığı fotoğrafa kendi fotoğrafını koyan Banu Alkan, “İşte benim sahte fotoğrafım” cümleleri kullandı.

Yıllara meydan okuyan Ajda Pekkan’ın Banu Alkan’ı taklit ettiği iddialarına nasıl tepki vereceği merak konusu oldu.

Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun #1Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun #2Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun # 3Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun # 4Banu Alkan'dan Ajda Pekkan'a: Beni taklit ediyorsun # 5

Banu Alkan’dan Ajda Pekkan’a: Beni taklit ediyorsun

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK