Britney Spears’ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu

Britney Spears’ın babası vasilikten çekilmek için başvuruda bulundu

35
0
PAYLAŞ

Britney Spears’ın babası vesayetten ayrılmak istiyor

Britney Spears'ın babası vesayetten ayrılmak istiyor

Jamie Spears, kızının mali kararları üzerinde kendisine kontrol sağlayan yasal anlaşmayı sona erdirmek için Los Angeles Yüksek Mahkemesine belgeler sundu.

Belgelere göre Spears, kızının vesayetini sona erdirmek için psikolojik bir değerlendirmeden geçmesi gerekmediğini söyledi.

“ŞEYLER DEĞİŞTİ”

Mahkeme dosyasında şu satırlar yer aldı: Vesayet; Britney Spears’ın büyük bir yaşam krizini atlatmasına, kariyerini geliştirmesine ve ilerlemesine, mali durumunu ve işlerini düzene sokmasına yardımcı oldu.Ama son zamanlarda işler değişti.

Yüksek Mahkeme Yargıcı Brenda Penny, Jamie Spears’ın iddiasını henüz onaylamadı. Talep, Jamie Spears’ın şarkıcının koruyucusu olarak istifasını kabul eden belgeleri göndermesinden yaklaşık bir ay sonra geldi.

Kızının malına GÜVEN OLDUĞU İDDİASI

Britney Spears’ın avukatı Matthew Rosengart, olayların gidişatından memnun olduğunu ve Jamie Spears’ın son 13 yıldaki davranışlarını araştırmaya devam edeceğini ve Jamie Spears’ı kızının mülkünden milyonlarca dolar almakla suçladığını söyledi.

39 yaşındaki Britney Spears, bu yılın başlarında Los Angeles Yüksek Mahkemesi hakimine babasının vesayetten çıkarılması için yalvardı ve bir süredir bu konuda tartışıyordu.

Britney Spears'ın babası 1 numaralı vesayetten ayrılmak istiyor

Britney Spears’ın babası vesayetten ayrılmak istiyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK