Demet Özdemir: Aşkın tanımını yapmak kolay değil

Demet Özdemir: Aşkın tanımını yapmak kolay değil

44
0
PAYLAŞ

Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil

Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil

Şarkıcı Oğuzhan Koç ve Demet Özdemir bir derginin bu ayki sayısının kapağında yer aldı. Güzel oyuncu, hem Oğuzhan Koç ile olan ilişkisini hem de hayat seyrini anlattı.

İşte Özdemir’in açıklamalarından satırbaşları:

“ZAFER KADINLARI GÜZEL YAPAR”

“Özgürlüğümü kazanmak için kendi başıma başarılı bir yolculuğa çıkıyorum. Güçlü olun ve başarıyı hissedin; bana en büyük güzellik gibi geliyor. Sonuçta, bir kadını güzel yapan şey gücüdür.

“KİMSEDEN HİÇBİR ŞEY ANLAMADIM”

Başarı; Sınırsız sonsuz bir kelime. Yolculuğumun ana duygusu bu. İnanılmaz hırslı ve başarılı bir karakterim var. Benim sırrım; Kimseyle rekabet etmeden kendim yapmaya çalışıyorum.

‘Yalnız değilsin’ sözü beni her zaman olumlu etkiler. Duygularımı paylaşıyorum çünkü bunu gerçekten duymak ve hissetmek istiyorum. İçine kapanık olmak bana iyi gelmiyor, yoksa sorunların daha da kötüleştiğini düşünüyorum.

Dans tarif edemediğim bir duygu, çocukluğumun en güzel hediyesi. Her şarkıda, her koreografide farklı bir insan gibi hissediyorum.

“DOĞRU OLDUĞUNU BİLİYORUM”

İyisiyle kötüsüyle gerçek olan biri hemen kalbimi kazanır. Eğer gerçek değilse, hemen hissedeceğim ve bu beni biraz üzüyor.

Nasıl bilmiyorum ama hayatım bir film olsaydı, gerçekten romantik bir komedi olmasını isterdim.

“AŞKIN TANIMLANMASI ZORDUR”

Bana öyle geliyor ki aşkın tanımı kolay değil. Hayatımda güzel olan her şeye seyahat ediyorum. İyisiyle kötüsüyle bana öğrettikleriyle. Zorlukların üstesinden gelebilecek bir ilişkim var ve bu benim için çok değerli.

En büyük şikayetim bekleyemem. Bu konuda elimden gelenin en iyisini yapmama rağmen pek bir ilerleme kaydedemedim. atmaya çalışırım.

“YATAKTAN DÜŞERİM GÜNÜM GÜZEL OLACAK”

Küçükken uyandığımda bir saat kimseyle konuşmazdım. Ama şimdi gözlerimi açtığımda yataktan kalkana kadar kendimle ilgili şaka bile yapıyorum. Özellikle yataktan düşersem günüm daha eğlenceli geçecekti.

Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil #1Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil #2Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil #3Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil #4

Demet Özdemir: Aşkı tanımlamak kolay değil

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK