Ekin Türkmen arkadaşlarına sitem etti

Ekin Türkmen arkadaşlarına sitem etti

32
0
PAYLAŞ

Ekin Türkmen arkadaşlarını azarladı

Ekin Türkmen arkadaşlarını azarladı

Ünlü oyuncu Ekin Türkmen, kısa süre önce babasını kaybeden babasının ardından dokunaklı bir paylaşım yaptı… “Babanın ölümü”nün acımasız bir duygu olduğunu belirten ünlü oyuncu, bazı arkadaşlarını da sitem etti.

İşte Ekin Türkmen’in sosyal medya hesabından paylaştığı o mesaj:

“KENDİNDE KALAN BİR AĞRI”

“Evimizin direği” Babasının ölümü, “zamanla alışırsın” teselli cümlesindeki gibi olağan bir acı değildi. Acı bile değildi! Derin acı! Kırık bir kemik gibi, iyileşse de soğuktan acıyan bir hayat. Burkulan bir ayak bileği gibi zamanla geri dönen, yürürken acı veren, kendini hatırlatan bir ağrı. Vücudunuzun bir bölümünü kaybetmiş gibi hissettiğiniz, arada bir unuttuğunuz ve tekrar tekrar hatırladığınız bir “ah” ya da “keşke”dir. “Baba ölümü” anlaşılamayan bir duygudur.

“ANLAMIYORUM”

Kaybeden arkadaşlarımı hiçbir zaman anlayamadım, acılarının yanına bile yaklaşamadım. Anlasam bile, bir damla ya da başka bir şeye yardım edemedim. İnanın arayan ve açamayan tüm arkadaşlarımla konuşmak çok zor, o anı yeniden yaşıyorum. Desteğin için teşekkürler. Ne anlama geldiğini bilmiyorum ama daha iyiyim, daha iyi iletişim kurabiliyorum.

Ekin Türkmen arkadaşlarını eleştirdi #1

“3 GÜN ZOR DEĞİL”

Birisi yas tuttuğunda, günlük işlerinin yükünü üstlenecek arkadaşlar ve sizinle birlikte yas tutan birkaç arkadaş ararlar. Yazınıza benim acımı paylaşan, eğlenirken çekilmiş bir fotoğraf koymanız canımı yakıyor. Zaten dünyaya düşmansınız. 3 gün zor değil aslında 3 gün yeterli. Ve en önemlisi öyle bir bakış açısı kazanıyorsunuz ki, bir insanın içini görüyor ve kendinizle tanışacak şekilde kendinize dönüyorsunuz.

Ve son olarak, zaman kısa, zaman hızlı, zaman kısa, aşk gerekli, sadece aşk!

Ekin Türkmen arkadaşlarını eleştirdi #2

Ekin Türkmen arkadaşlarını azarladı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK