Emre Aşık, 8 yıllık eşi Yağmur Aşık’tan boşandı

Emre Aşık, 8 yıllık eşi Yağmur Aşık’tan boşandı

27
0
PAYLAŞ

Emre Aşık 8 yıllık eşi Yağmur Aşık’tan boşandı

Emre Aşık 8 yıllık eşi Yağmur Aşık'tan boşandı

Eski futbolcu Emre Aşık ile 8 yaşındaki eşi Yağmur Aşık’ın çekişmeli boşanma davası sonuçlandı.

İstanbul 10. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmada Emre Aşık ve avukatları hazır bulundu. Yağmur Aşık duruşmaya katılmazken, basın mensupları da gizlilik kararıyla duruşmaya alınmadı.

“MÜŞTERİLERİMİZİN İTİBARI BUHARLIYOR”

Duruşmada ifade veren Emre Aşık’ın vekili, “Türkiye’de sporcu kimliğiyle tanınan Emre Aşık dürüst ve temiz bir insan. Evlilik birliği devam ettikçe müvekkilimizin mal varlığı adeta buharlaştı. Müvekkilimizin itibarı da uçup gitti. Davanın kapanmasını talep ediyoruz. kabul edilmiş. “ not alınmış.

Emre Aşık 8 yıllık eşinden boşandı Yağmur Aşık VİDEO

“ÇOCUKLARIN YERI ANNELERİNİN YANINDADIR”

Emre Aşık’ın Yağmur Aşık’a nafaka vermemek için çocukların velayetini almaya çalıştığını iddia eden Yağmur Aşık’ın avukatı “Çocukların yeri annelerinindir. Çocukların ortak velayetinin anneye bırakılmasını talep ediyoruz.” dedi.

Aşık’ın avukatı, müvekkilinin hamile olduğundan haberi olmadığını ve bu görüşmede öğrendiğini söyledi.

Emre Aşık 8 yıllık eşi Yağmur Aşık'tan boşandı #1

35 BİN TL TAZMİNAT ÖDENECEK

Emre Aşık’ın davasını kabul etmeye karar veren mahkeme, çiftin boşanmasına karar verdi.

Çocukların velayetini Peder Emre Aşık’a veren mahkeme, Yağmur Aşık’ın her ayın 1. ve 3. Cumartesi günü saat 09.00-18.00 saatleri arasında çocuklarıyla buluşmasına karar verdi.

Yağmur Aşık’ın Emre Aşık’a 35.000 TL manevi tazminat ödemesine karar veren mahkeme, Emre Aşık’ın Yağmur Aşık’a aylık 5.000 TL nafaka ödemesine karar verdi.

Emre Aşık 8 yıllık eşi Yağmur Aşık'tan boşandı #2

“GELECEK İÇİN UMUTLUYUM”

Duruşmanın ardından açıklama yapan eski futbolcu, “Benim için çok zor bir süreçti. Bu süreçte bana destek olan avukatlarıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Bir aile gibi olduk. Gerçekten de avukatın önemini bir kez daha anladım. Sanırım iyi geçti. Fırsatım olursa 3 çocuğumla yeni bir hayata başlayacağım. Gelecekte beni neler bekliyor diye sorarsanız, geleceğe dair çok umudum var. Neyse ki bu olaylar nedeniyle futbola ara verdim. Şanslıysam, kariyerime kaldığım yerden devam edeceğim. cümleleri kullandı.

Emre Aşık 8 yıldır eşinden boşandı Yağmur Aşık #3

Emre Aşık 8 yıldır eşinden boşandı Yağmur Aşık #4

Emre Aşık 8 yıllık eşi Yağmur Aşık’tan boşandı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK