Irmak Arıcı: Ailem şarkcı olmamı istemedi

Irmak Arıcı: Ailem şarkcı olmamı istemedi

79
0
PAYLAŞ

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi

Bir gösteriye konuk olan şarkıcı Irmak Arıcı, merak edilenleri anlattı.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı ‘Mühür’ ile adından söz ettiren Irmak Arıcı, ailesine şarkıcı olmak istediğini söyleyince aldığı tepkiyi anlattı.

Mustafa Ceceli ile düet yaptığı “Mühür” şarkısıyla adından söz ettiren Irmak Arıcı, müzikal yolculuğu sorulduğunda şu ifadeleri kullandı:

“AİLEİMLE 6 YIL KOROYA GİTTİM”

“Babam bağlama çalar, ablam müzik öğretmeniydi.Lisede şarkı sözü yazdım, yazma aşkım okulda başladı.Annem ve babam Türk Sanat Müziği korosuna gittiler.Onlarla 6 yıl koroya gittim.Yıllar bile. adım yeni nesil olarak anılsa da ben türk musikisini ve türküsünü çok severim. çok severim. bana daha değerli geliyor. çık o kapıdan!’ kayıt edilmiş.”

Veterinerlik eğitimi alan 26 yaşındaki şarkıcı, daha sonra sözlerini söyledi. “Kurt masasıydı, haklıydı. Veterinerin bir de kurt masası vardı. Ama babam şimdi mutlu.” şeklinde devam etti.

Son zamanların parlayan sesi Irmak Arıcı yöneticileri FOTO GALERİ

Tartıştığı adamın yüzüne tükürdü

Irmak Arıcı ise geçtiğimiz Ağustos ayında trafikte yol verme konusunda muhatabının yüzüne tükürmüştü.

“Korona salgını sırasında birinin üzerine tükürmek suçtur!” Genç şarkıcının adamın koluna sarıldığı bu anlar cep telefonu kamerası ile kaydedildi. Dikkatsiz tavrıyla dikkat çeken Arıcı, daha sonra olay yerinden ayrıldı.

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi #1

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi #2

Irmak Arıcı: Ailem şarkıcı olmamı istemedi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK