İzzet Yıldızhan: Oğullarımın işlerine son verdim

İzzet Yıldızhan: Oğullarımın işlerine son verdim

34
0
PAYLAŞ

İzzet Yıldızhan: Oğullarımın işine son verdim

İzzet Yıldızhan: Oğullarımın işine son verdim

Pandemi kısıtlamalarının sona ermesiyle birlikte konser programlarını hızlandıran sanatçı İzzet Yıldızhan, önceki gece bir otelde sahne aldı. Yıldızhan, konser öncesi gazetecilerin sorularını yanıtladı.

“HAYATTAN ÖĞRENİN”

Dokuz çocuk babası İzzet Yıldızhan, yazın boş zamanlarını geçirmek istemediği oğulları Mustafa, Ali Yuşa ve Veysel Efe’yi İzmir’deki otelinde çalışmak üzere görevlendirdiğini söyledi. “Onların çalışmalarını istedim ki hayatı öğrensinler.” ifadeleri kullanan sanatçı “Okullar açılınca oğullarımın işine son verdim. Okullar kapandığında onları yeniden istihdam edeceğim. Şimdi öğrenme zamanı. Hayatımda çocuklarımın eğitimi her şeyden önce gelir. açıklama yaptı.

“OĞULLARIMA GÜZEL BİR GELECEK BIRAKACAĞIM”

Oğullarının her yaz çeşitli sektörlerde çalışarak hayatın ne kadar zor olduğunu göstermek istediklerini belirten Yıldızhan, şunları söyledi: “İnşallah çocuklarıma parlak bir gelecek bırakacağım. Hatırlayabildiğim kadar uzun süredir çalışıyorum. Çocuklarımı hayatın zorluklarını bilsinler diye yaz aylarında hep yanımda götürüyorum. ve sahip oldukları fırsatların değeri. Bu felsefeyle büyüyen bir oğlum olduğu için her zaman minnettarım.” dedi.

İzzet Yıldızhan: Oğullarımı kovdum #1İzzet Yıldızhan: Oğullarımı kovdum #2

İzzet Yıldızhan: Oğullarımın işine son verdim

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK