Kibariye: Sevgiye ihtiyacım var

Kibariye: Sevgiye ihtiyacım var

42
0
PAYLAŞ

Kibariye: Aşka ihtiyacım var

Kibariye: Aşka ihtiyacım var

Eşi Ali Küçükbalçık tarafından sürekli aldatıldığı haberiyle gündeme gelen ünlü şarkıcı Kibariye, konuk olduğu şova tüm kalbini verdi.

TV8 ekranlarında yayınlanan uzman psikolog Gökhan Çınar’ın hazırlayıp sunduğu Benimle adlı programın bu haftaki konuğu usta sanatçı Kibariye oldu. Ünlü şarkıcı çocukluğunu, gençliğini ve aile hayatının bilinmeyenlerini anlattı.

Kibariye’nin evliliği ve eşi hakkında çok özel açıklamalarda bulunduğu programın son zamanlarda eleştirilen Ali Küçükbalçık da konuğu oldu. Kendisine yöneltilen eleştirilere yanıt veren Ali Küçükbalçık, eşinin elini tutarak şikayetlerini dinledi.

“YALNIZ KALDIM”

Programda bazen çok yalnız olduğunu ifade eden usta sanatçı Kibariye, eşi Ali Küçükbalçık hakkında şu sözleri dile getirdi; “Sevgiye, saygıya ve saygıya ihtiyacım var. Eşimden hep bunu bekledim. Evlilikte bu sevgiyi hissetmek çok önemlidir.

“Eşime olan aşkım ben ölene kadar devam edecek!” Ali Küçükbalçık, eşi Kibariye ile olan ilişkisine ilişkin duygularını şu şekilde dile getirdi;

“GEÇMİŞTEN DERS ALDIK”

“Kibariye Türkiye’de bir okuldur. Kibariye ile evlenmeden önce kendisine hayrandım. Onu çok sevdim. Tüm duyguları deneyimleme gücüne sahibiz. Her duyguyu istediğimiz zaman hissedebiliriz. Geçmişten ders alıp yolumuza devam ediyoruz. Arada bir onunla olamayacağımı gördüm. Ayrıca onun bazı duygularına merhem olmam gerektiğini de biliyordum. Sonuçta ben bir koleksiyoncuyum. Allah’ın izniyle bu gerçeği yerine getirebilirim. Karıma olan aşkım ben ölene kadar devam edecek.

Kibariye: Aşka ihtiyacım var #1

Kibariye: Aşka ihtiyacım var #2

Kibariye: Aşka ihtiyacım var

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK