Leman Sam: Aldatıldım

Leman Sam: Aldatıldım

56
0
PAYLAŞ

Leman Sam: Aldatıldım

Leman Sam: Aldatıldım

Leman Sam, Armağan Çağlayan’ın YouTube’daki “Dur Bi Dinle” programına konuk oldu. Gençliğinden müzik hayatına kadar pek çok konuya değinen Sam, ilginç açıklamalarda bulundu.

Anneannesi tarafından büyütüldüğünü söyleyen Leman Sam, anne ve babasıyla ilişkisinin iyi olmadığını şöyle anlattı: “Hakkari’deydik. Sonra lise için Ankara’ya geldim. Beni babam gönderdi. Beni babaannem büyüttü. Ölümünden 10 yıl öncesine kadar ne annem ne de babam aramadı. Bu soruyu kendilerine hiç sormadılar. Eskiden kayıp bir maden gibiydim. Bir şekilde yardımcı oldu. Kızlarımı çok kavga ederek büyüttüm. Garip bir evlilikte babasız büyüdüm.

Leman Sam, eski eşi müzisyen Selim Sam tarafından aldatıldığını itiraf etti:

“KIZ İÇİN ÇOK MUTLUYUM”

“Ben evliyken kızların babası başka biriyle birlikteydi. Zaten boşanmak istiyordum. O istemedi. Belki de çoklu bir hayat istiyordu. Sonra onu aldattım. ‘Bana getir, ikna edeyim’ dedim. onu ikna ettim. Biz iyi bir kızız. Konuştuk. Sonra ayrıldılar. Boşanmadan önce saçını kestirerek beni görmeye geldi. Ne oldu Hülya dedim. Bak kocan bana ne yaptı, dedi. Nasıl kocam oldu, o senin kocan Hülya mı dedim. Sonra birlikte yaşamaya başladık. Bir gün kapı zili çalar. İçeri ince sarışın bir kız girdi. Adı Funda’dır. “Selim’le evleneceğiz” dedi. Böyle bir adamın olduğu kız için gerçekten üzüldüm. “Seni sevmiyordu,” dedi ve kız gitti. Daha sonra Ankara’ya uğradım. Program bitti, kız odama geldi. “Ne kadar haklısın” dedi. Evlilik yıllarımızda böyle şeyler yaşadık.

2012’den beri stüdyoda olmayan Leman Sam, bu durumu şöyle anlattı:

“BÜYÜK BİR MÜCADELE VAR”

“Bu işte çok mutluyum ama çok şey gördüm. Burada büyük bir kavga var ve ben bu kavgalara katılacak tipte değilim. Beklemediğim insanlardan o kadar çok oyun gördüm ki, o kadar çok karşılaştım ki…”

Leman Sam: Aldatıldım #1

Selim Sam, Leman Sam’in eski eşi ve kızlarının babasıdır.

Leman Sam: 2 numarada aldatıldım

Leman Sam: Aldatıldım

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK