Merve Boluğur: Malı ortaya çıkaracaksın

Merve Boluğur: Malı ortaya çıkaracaksın

33
0
PAYLAŞ

Merve Boluğur: Malları ortaya çıkaracaksınız

Merve Boluğur: Malları ortaya çıkaracaksınız

Uzun süredir ekranlardan uzak kalan oyuncu Merve Boluğur, YouTube’da kanal açmaya ve takipçilerine tavsiyelerde bulunmaya devam ediyor. Merve Boluğur seksi görünümün sırlarını şimdi de paylaştı.

“BU BENİ DERİ İLE VERİLDİ”

Boluğur, doğal haliyle kendini daha seksi bulduğunu söylüyor. “Seksi yanımı doğal halimde ifade edebilen kadınlardan biriyim. Hiçbir şey yapmamanın çok seksi olduğunu düşünüyorum. Bana verilen deri ile de oluyor.” not alınmış.

“ESTETİĞE KARŞI DEĞİLİM”

Boluğur estetiğe karşı olmadığını ama yapmayı düşünmediğini söyledi.Herkes yapabilir. Durumumdan memnunum. Önemli olan malzemeyi vurgulamaktır. Sporla denge.

“PERUK YAKIYORUM”

İdeal güzellik sisteminin dayatılması. Balık kadınının da bir çekiciliği vardır. Yani dolgun bacaklı Marilyn Monroe çirkin mi?

Üzerimi değiştirmek istediğimde estetik ameliyat olmak yerine peruk takıyorum. not alınmış.

Merve Boluğur: 1 numaralı ürünü ortaya çıkaracaksınızMerve Boluğur: 2 numaralı ürünü ortaya çıkaracaksınızMerve Boluğur: 3 numaralı ürünü ortaya çıkaracaksınızMerve Boluğur: 4 numaralı ürünü ortaya çıkaracaksınızMerve Boluğur: 5 numaralı ürünü ortaya çıkaracaksınızMerve Boluğur: 6 numaralı ürünü ortaya çıkaracaksınız

Merve Boluğur: Malları ortaya çıkaracaksınız

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK