Merve Terim: Hamileyim

Merve Terim: Hamileyim

39
0
PAYLAŞ

Merve Terim: Hamileyim

Merve Terim: Hamileyim

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kızı Merve Terim, 2011 yılında Ahmet Baran Çetin ile evlendi ve çiftin Yaman adında bir oğulları oldu. İlk hamileliğinde sorunlar yaşayan Merve Terim, ikinci kez anne olmak üzeredir.

Terim, müjdeli haberi sosyal medya hesabından paylaştı:

“BURADA 4 KİŞİYİZ”

“Aslında bu fotoğrafta 4 kişiyiz bu geziyi tekrar yaptığım için deli olduğumu düşünenler çok olsa da bu hayatta en çok anne olmayı sevdim ve bu yüzden bir bütünün başlangıcındayım. yolum zor ve uzun olsa da farklı hikaye…

“ANNE OL..”

Anne olmak birlikte büyümek demektir. Hatta bazen çocuğun anneyi büyütüp geliştirdiğini söylüyorlar. Bizim başımıza da bu geldi, Yaman beni büyüttü, geliştirdi ve cesaretlendirdi. Kişiliğinizi ve önceliklerinizi değiştiren bir olgu, annelik. Bunu düşündüğünüzde kendinizi insan yapmak hiç de kolay değil, fiziksel değişimlerin yanında ruhsal değişimler de sırtınızda. Ve bu yük biz prematüre anneler için sandığınızdan çok daha fazla ama tüm bu zorlu süreçlerin üzerine bu güzelliği tekrar yaşayabilmek ve biz gittikten sonra Yaman’ın yalnız olmayacağını bilmek tüm zorlukları kolaylaştırıyor. Bunun için binlerce kez teşekkür ederim.

“DUA ETMEK”

Risklerimin farkındayım, korkularım gerçek, endişelerim yoğun ama her şeye rağmen bunun sonunu sağlıkla görebileceğime canı gönülden inanıyorum, umarım bir süre dualarınızda beni ağırlarsınız.”

Merve Terim: Hamileyim #1

Merve Terim: Hamileyim

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK