Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir, zor günleri anlattı

Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir, zor günleri anlattı

53
0
PAYLAŞ

Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı

Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı

Geçen hafta evinde beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan Mesut Akusta taburcu edildi. Akusta’nın eve dönüşünde eşi Şafak Özbir bu süreçte yaşadıklarını anlattı.

38 çocuk annesi Şafak Özbir Akusta, Instagram’da paylaştığı aile fotoğrafının altına şu notu düştü:

“Bugün hikayeye baktım ve tam 13 gün geçti. Mesut’un hastaneye kaldırıldığı günü, yaşadıklarımı, Ankara’ya nasıl geldiğimizi nasıl anlatsam bilemiyorum. Tek bildiğim 1 dakika sonra varacağımızın garantisi olmadığı…

“BU SON BUDUR”

Babam vefat ettiğinde 20, annem trafik kazası geçirip 1 ay yoğun bakımda kaldığında 27 yaşındaydım, şimdi 38 yaşındaydım. Geçtiğim en zorlu yol bu. Anne olarak da. Umarım bu son olur. Bu korku tarif edilemez! Şimdi bu hatıra için daha fazla minnettar olamam.

TEŞEKKÜR EDER

13 gündür telefonum iki dakikadan fazla çalmadı, sesli mesajım doluyor. Allah sevenleri korusun. Arayan, soran, dua eden tüm tanıdıklarım, dostlarım, akrabalarım, ailem. Bilmeyenler ve aileden biri gibi dua edenler. Helal hakkın, iyi ki varsın. Yalnız olmadığını bilmek kadar güzel bir şey var mı?

Hayatta her şey bizim için maalesef herkes öyle ya da böyle geçecek bu yollardan duam herkesin bir an önce geçmesi. Hepinizi seviyorum”

Mesut Akusta'nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı #1

Mesut Akusta’nın eşi Şafak Özbir zor günleri anlattı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK