Selin Ciğerci, boşanma nedenini açıkladı

Selin Ciğerci, boşanma nedenini açıkladı

25
0
PAYLAŞ

Selin Ciğerci boşanma nedenini açıkladı

Selin Ciğerci boşanma nedenini açıkladı

İki yıl önce evlenen Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, geçtiğimiz hafta sürpriz bir kararla boşandı. Çok merak edilen boşanmanın perde arkasından Ciğerci konuştu.

İşte Ciğerci’nin açıklamalarının alt başlıkları:

“SABAH, DİĞER AKŞAM”

“Sabah ‘merhaba aşkım’ diye mesajlaştık, akşam boşanmaya karar verdik. Sabah kalkıyoruz, işte aynı yerdeyiz, gece aynı evdeyiz. gün birikiyor insan hayatında böyle nahoş şeyler oluyor ilk boşanan ben değilim

“GÖKHAN’DA ŞİDDET YOK”

Şu anda herkes kızgın. Gökhan biraz agresif bir adamdır. Şiddet asla yoktur. 5 dakika sonra dünyanın en mutlu insanı. Bu onun karakteri. Kendisiyle ilk tanıştığımda da sinirliydi ama işe girince sorumlulukları arttı… Daha sinirli, daha gergin olabiliyor. Bu ilişkimize de yansıyor.

“EVİM YOK”

Şu anda bir evim yok, arkadaşlarımla kalıyorum. Evim sürekli tadilatta. İhanet iddiası yok.

“ÜLKEMİ SEVİYORUM”

Geçen yıl markamı 200 milyona yakın bağışladılar. Katarlılar burayı 18 milyon Euro’ya satın almak istedi. Vermedim, kendime koyduğum izi vermedim. Ülkemi çok seviyorum, dünyaya açılmak istiyorum.

“Oğlumun hayali bitmedi”

Varlıklarımızı da uygun şekilde tahsis ettik. Hayattan ayrıyız, araba umurumda değil… Para her zaman kazanılır. Hiç nakit hesabı yapmadım. Önemli olan parayı tutmak, büyütmek… İkimiz de hala aynı ofisteyiz. Belki gelecekte yapacağım, belki yapmayacağım. 5 firmadan 1’i ile devam etmekteyim. Evlat edinmek istedim ama boşandığımda bu hayalim gerçekleşmedi. Eski karıma en iyisini diliyorum.”

Selin Ciğerci boşanma nedenini açıkladı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK