Simge Sağın mezun oldu

Simge Sağın mezun oldu

36
0
PAYLAŞ

Simge Sağın mezun oldu

Simge Sağın mezun oldu

40 yaşındaki ünlü pop şarkıcısı Simge Sağın, ara verdiği üniversiteden mezun oldu. Geçen yıl İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı şan eğitimi bölümünde eğitimine devam etme kararı alan şarkıcı, dün düzenlenen mezuniyet töreninde kep attı.

“MUTLUYUM”

sembol, “Kendimi çok şanslı ve mutlu hissediyorum. Artık konservatuardan mezun oldum” duygularını dile getirdi. Pandemi döneminin kendisine iyi geldiğini iddia eden ve 15 yıl önce tamamlayamadığı konservatuara geri dönen şarkıcı, mezun olabilmek için çok çalıştığını da iddia etti.

“BİTİRİLMEMİŞ”

Simge de “Bu fotoğraf benim için çok değerli. Size özellikle genç kızlara çok önemli bir mesajım var! Okuyun, çalışın, kendinize bakmayı öğrenin! O zaman kimseye boyun eğmek zorunda kalmazsınız. 15 yıl oldu. Okulu bıraktım… Çok değerli bir soruydu… Ama burada en büyük teşekkür hocam Emel Şenocak’a ve tabii ki tüm hocalarıma ve arkadaşlarıma… Türkiye’nin önemli üniversiteleri yeter… Beni ne güzel ağırladınız. Sizi seviyorum! Hepinize güzel bir gelecek ve hayat diliyorum.” cümleleri kullandı.

İkon, kep töreninin ardından gösteri yaptı ve sınıf arkadaşlarıyla birlikte eğlendi.

Simge Sağın 1. mezun olduSimge Sağın 2. mezun oldu

Mezun Sagger Simgesi # 3

Simge Sağın mezun oldu

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK