Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

Üvey annesinden Burcu Güneş isyanı

29
0
PAYLAŞ

Üvey annesinin Burcu Güneş isyanı

Üvey annesinin Burcu Güneş isyanı

Şarkıcı Burcu Güneş, 2002 yılında vefat eden babası Ali Güneş’ten kendisine kalan Antalya Kepez’in evini bedelsiz olarak kendisine miras bıraktığını iddia ederek kayınvalidesi Nuray Güneş’e tapu iptali davası açtı. .

Güneş’in avukatı tarafından Antalya Asliye Hukuk Mahkemesi’ne sunulan dilekçede, “Ali Güneş, 1993 yılında evini Nuray Güneş’e satarak tapusunu devretti. Güneş, evini ikinci eşine bedelsiz ve Burcu Güneş’ten kaçak mal olarak devretti. Müvekkilin 3/8 oranında miras payı almasını talep ediyoruz. Evin üçüncü şahıslara satılmaması için teminatsız bir ihtiyati tedbir istiyoruz.” söylendi.

Burcu Güneş’in üvey annesinin isyanı VİDEO

Davanın sağlıklı bir şekilde sonuçlanması için mahkeme, Nuray Güneş adına kayıtlı evin 8 davasından 3 8’ine ihtiyati tedbir kararı verilmesine, karşı tarafın cevaben dilekçe vermesine karar verdi. 2 hafta içinde. Nuray Güneş’in avukatı Begüm Güngör, 3 Eylül 2021’deki davadan haberdar olduklarını ve o tarihten itibaren mahkemeye dilekçelerini sunduklarını söyledi. Güngör, sürecin takipçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.

Burcu Güneş üvey annesinin isyanı #1

“BANA ANNE SÖYLEYİN”

Kepez’in evinde oğlu Eren Can (30) ile birlikte yaşayan Nuray Güneş, oğluyla birlikte 35 yıllık apartman dairesinde 30 yıldır mütevazı bir hayat sürdüğünü söyledi. “Kızım Burcu’nun haberi beni şok etti. O benim canım kızım. Onu çok seviyorum. Çünkü bana ‘Anne’ diyen ilk kişi o. Yıllar önce zorunda kalmış olmalı. Bu evi bana ver çünkü babası iş bozuldu 28 yıl geçti 28 yıl sonra bana dava açıyor Burcu’nun bu kadar zor durumda kalması beni üzdü yüz yüze geldi evime geldi gitti abisiyle sorunları vardı ben yapmadım Neyse aralarına girme. Ben onun abisi olduğunu, sorunlarını kendi başına çözebileceğini düşünüyordum. Burcu’nun hayatta bir abisi var. Oğluma hep ‘Senin bir ablan var’ derim. , ona iyi bak.’ yolunu bulacaktık. 2000 TL emekli maaşı ile yaşayan bir insanım. Ne yapabilirim ? ben evlenmedim Soyadını yaşattım. Çünkü ben karımı çok seviyorum. Burcu’nun biyolojik annesiyle tanışmadım. 7 yıl sonra evlendim. O da biliyor. Bana “Babamla çok iyi anlaşıyorsun” dedi. Ben de Burcu’yu severim. Hala onun için dua ediyorum. İşler iyi gidiyor diyorum. küfürleri hiç sevmem Bu davayı açtı. Umarım anlaşmayı birlikte yapabiliriz. Ama bu davayı duyduğumda çok üzüldüm. Bu kadarını beklemiyordum. destekleyemem. Onu rahmimde büyüttüm. Ben olmadan uyumayacaktı. “Benimle uyu anne,” derdi. Önce onu uyuttum. ‘Sen benim için çok iyi bir insansın. Yanlış yapamazsın” dedi. Hâlâ yapamam ama yine de isterse hayatımı veririm.”

Burcu Güneş üvey annesinin isyanı #2

“SENDEN BUNU HİÇ BEKLEMEDİM”

Burcu Güneş’e gözyaşlarıyla hitap eden Nuray Güneş, “Burcu, seni çok seviyorum. Kızım, bunu senden beklemiyordum. Seninle neler yaşadık. Biliyor musun, birlikte ne zorluklar çektik. ” Ben mi anne? Belki istemedim. bana ‘anne’ diye hitap ediyorsun ama ben seni kızım olarak görüyorum.Sen hala benim kızımsın.” Hâlâ dua ediyorum sana kızım. Çok üzgünüm. Hayatta bir erkek kardeşin var. O her zaman yanında olacak, bunu da unutma evladım.” not alınmış.

Burcu Güneş üvey annesinin isyanı #3

Üvey annesinin Burcu Güneş isyanı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK