Death Stranding Director’s Cut Bir Şapkacı Gibi Çılgın Görünüyor

Death Stranding Director’s Cut Bir Şapkacı Gibi Çılgın Görünüyor

31
0
PAYLAŞ

Kojima Productions bugün Geoff Keighley açılış gecesi canlı akışı sırasında yaklaşmakta olan Death Stranding Director’s Cut için yeni ve lezzetli bir fragmanla geldi. Yönetmen Hideo Kojima’nın adını beğenmediğini söylediği oyunun şu anda PS5’e özel olması planlanıyor, ancak orijinalin PC’deki performansı göz önüne alındığında, daha önce (benim) terli ellerimizde olması için iyi bir şans var. uzun. Ve bu oyunun kötü olmasını istiyorum: Death Stranding’in 2020 Yılın Oyunu ödülümüzü kazanmasının bir nedeni var.

Derinlemesine oynanış incelemesi, Hideo Kojima hayranlarının zaten bildiklerini gösteriyor: Bunun gibi takımlar, bir oyunun özel bir sürümünü nasıl oluşturacaklarını gerçekten biliyorlar.Kesin Metal Gear deneyimleri, genellikle Metal Gear Solid 2: Substance ve MGS3: Subsistence gibi yönetmenin kurgu versiyonlarıdır. ve bunun bir kısmı, oyunları tamamen nasıl yeniden işledikleriyle (örneğin, Subsistence, MGS3’ü sabit bir kameradan ücretsiz bir kameraya taşıdı) ve ne kadar saf şeyler ekledikleriyle ilgilidir. .

DSDC bu soydandır ve bunu göstermektedir. Burada gördüğünüz ilk şey, Sam’in yeni sırt çantası eklentisi ile artık büyük yüksekliklerden güvenle süzülebilmesidir: gelişmiş dengeleyiciler. Death Stranding deneyiminin önemli bir parçası yukarıdan aşağıya düşmediğinden, bu bir oyun değiştirici.

Death Stranding'in yönetmeni bazı yeni unsurlar kesti.

4:30 Görüntü kredisi: Kojima Productions

Kargoyu uzun mesafelere fırlatan ve daha sonra paraşütle atlayıp belirlenmiş bir konuma yönlendirmeniz gereken bir cihaz olan Kargo Topuna bir kez daha hızlı bir bakış attık. Bana çok yakışan Super Monkey Ball’daki Monkey Target’a biraz benziyordu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK