Final Fantasy 14 tekrar o kadar popüler oldu ki geçici olarak satıştan...

Final Fantasy 14 tekrar o kadar popüler oldu ki geçici olarak satıştan çekildi

104
0
PAYLAŞ

Final Fantasy 14, oyuncular Endwalker’ın görkeminde yıkanırken altın bir dönemin tadını çıkarıyor ve yıl boyunca son derece popüler bir oyun olduğunu kanıtladı. Bu, ciddi sunucu sorunlarına yol açtı ve özellikle Endwalker’ın piyasaya sürülmesinden sonra birçok kişi ya sıralarda kaldı ya da oyunu oynayamadı.

Bu, Square Enix’in ilk rodeo’su değil ve geçmişte, Final Fantasy 14’ün Başlangıç ​​ve Tam Sürümlerini geçici olarak satıştan kaldırarak sunulan bir seçeneği tercih etti. Dikkat çekici bir şekilde, oyunun fiziksel sürümlerinin dağıtımını da durdurmaya çalışıyor.

“Özellikle yoğun saatlerde, sunucumuzun kapasitesini çok aşan yoğun oyun yoğunluğu nedeniyle oyuncular şu anda son derece uzun bekleme süreleri yaşıyor ve bu nedenle oyunu geçici olarak askıya alma kararı aldık. FINAL FANTASY XIV Starter’ın satışı ve teslimatı Edition ve Complete Edition, ”diye yazıyor oyunun yapımcısı Naoki Yoshida. gece geç saatler ve sabahın erken saatleri dışında giriş yapamıyor, bu nedenle ücretsiz deneme için yeni kayıtları geçici olarak askıya alacağız. “

Naoki Yoshida kırmızı şarap içiyor

(Resim kredisi: Twitch)

Square Enix, oyunun reklamını da süresiz olarak durduracak.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK