Hemasaurus’un terörü, Rampage’in dünyanın ihtiyaç duyduğu halefi gibi görünüyor

Hemasaurus’un terörü, Rampage’in dünyanın ihtiyaç duyduğu halefi gibi görünüyor

36
0
PAYLAŞ

Mahalleleri Rampage’e kaydırdığınız güzel günleri hatırlıyor musunuz? Benim için defalarca yerel aile videomdan Rampage: World Tour kiraladı ve N64’üme yerleştirdi. Hafıza kartlarının ne yaptığını anlamadığım için konsolu kapatmanın tüm ilerlememe zarar vermesinin bir önemi yoktu. Bir bakıma, “2D şehri yok eden canavarlar” türünün asla Doom atıcılar veya tıkla ve tıkla maceraları gibi başlamamış olması biraz garip. Tek tesellimiz hayal edebileceğinizin en iyisiydi film 2018 Dwayne “The Rock” Johnson ile birlikte.

Bu yüzden Hemasaurus’un Terörü uygun bir şekilde parçalayıcı geliyor. Tam olarak umduğunuz şey bu: siz ve arkadaşlarınızın savunmasız bir kentsel nüfusa salınan dev kaiju canavarlarını oynadığı retro tarzı bir şut oyunu. Bir goril ya da kurt adamdan ziyade, Reptar-Hemasaurus gibi, kertenkele benzeri Salamandrah, zamanı büken “Clocksloth” ve Autonomous Hemasaurus, kaiju filmindeki en sevdiğim kötü adama bariz bir selam, Meka Godzilla.

(İmaj kredisi: Loren Lemcke)

Öncül, aynı zamanda, nihayetinde sadece binaları çiğnemek için bir neden olan şey için şaşırtıcı derecede havalı. Hemasaurus, Kutsal Kertenkele Kilisesi tarafından çözülür ve insanlığa nihayet gezegenin iklim felaketini önemsemeyi öğretmekle görevlendirilir. Çok erken değil, ha?

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK