Her ne yapıyorsanız bırakın ve bir bloğun içine inşa edilmiş bu muhteşem...

Her ne yapıyorsanız bırakın ve bir bloğun içine inşa edilmiş bu muhteşem Minecraft dünyasını izleyin

25
0
PAYLAŞ

Minecraft yapı topluluğu, tüm bu harika kreasyonlara gerçekten son vermek zorunda, çenemi yerden kaldırabildiğim sadece sınırlı sayıda var. Voenixx_ tarafından yaratılan “Kayıp Krallık” adlı bu sualtı dünyası, şimdiye kadar gördüğüm hiçbir şeye benzemiyor.

Bu sadece harika bir Minecraft yapısı değil, (birçoğunun Reddit başlığında belirtildiği gibi) harika bir sanat eseri. Sürümlerini mümkün olan en iyi şekilde göstermek için, Minecraft’ın birçok yaratıcısı sandbox oyun blok verilerini dışa aktarır ve ardından Blender gibi 3D görsel efekt araçlarıyla düzenler. Sonuç, burada gördüğünüz gibi Voenixx’in yapımıdır.

The Lost Kingdom Minecraft’ta indirilip oynanamaz, bu yüzden gözlerimiz acıyana kadar Voenixx fotoğrafına bakmaya devam etmemiz gerekecek. İşte tam aşağıdaki resim – tam ekranda (resmin sağ üst köşesinde) olduğunuzdan ve tüm muhteşem ayrıntıları yakalayabilmeniz için yakınlaştırdığınızdan emin olun.

(İmaj kredisi: Voenixx)

Voenix_, dev bir kafatasının içine oturan bir korsan koyu ve Drachenburg Kalesi’nin bir rekreasyonu da dahil olmak üzere başka muhteşem yapılar yarattı. Minecraft topluluğu yetenekli bir topluluktur ve daha çarpıcı yapılar arıyorsanız Minecraft bloklarını Lego tuğlalarına ve o muhteşem Minecraft IRL bloklarına dönüştüren bu doku paketine göz atın.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK