Arda Turan’dan çarpıcı açıklamalar

Arda Turan’dan çarpıcı açıklamalar

35
0
PAYLAŞ

Arda Turan’dan muhteşem açıklamalar

Tecrübeli Galatasaray kaptanı Arda Turan, MB21 YouTube kanalına konuştu.

İşte tecrübeli oyuncunun açıklamalarından başlıklar:

Arda Turan'dan muhteşem açıklamalar #1

“AŞKIN AÇIKLAMASI YOK”

“Hayatta en zor şeylerden biri aşk demek. Anneni ve çocuklarını nasıl sevdiğini anlatamazsın. Galatasaray bizim için böyle. Hatırladığım kadarıyla Galatasaraylıyım. Mezunum. Galatasaray Okulu’ndan Allah’a çok şükür bana Galatasaray’ı dünyaya temsil etme fırsatı verdi.Yaptıklarımı sadece bir fedakarlık olarak söylemiyorum, sadece örnek vermek için söylüyorum.

Galatasaray’ın bir özelliği var, Galatasaray’ın bir kültürü var. Biz Galatasaray bunu yaşatmalıyız. Alaycı biri olarak Galatasaray’ın liseden gelmesini, lisesinin bir kültürünün olmasını, üye sayısının az olmasını… Yani farklı bir kulüp olmamızı ve değerlerimizi seviyorum. Galatasaray’ı ne kadar sevdiğimi nasıl anlatsam bilemiyorum. Ne kadar sevdiğini anlatamayız. Galatasaray’ı iyi yapmak, değerlerini ve kültürünü taşımak için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.”

Arda Turan'dan muhteşem açıklamalar 2.

“İYİ ÖZELLİKLERİMDEN DAHA FAZLASI”

“Hayatımda kötü özelliklerim ve duygularımdan daha çok iyi özelliklerim var. Dürüst, cesur, lider ve adilim. Bir sorunum var. Bu güzel duyguları her zaman farklı yerlerde kullanıyorum. Benim sorunum. Ben” Olmadığım yerde cesurum Adaleti yapamadığım yerde adaleti sağlamaya başladığım şeyler sorun oluyor bazen senin iyi niteliklerine sahip olmak iyi bir şey değil bence onları doğru yerde kullanman lazım İyi özelliklerini yanlış yerlerde kullanan bir adamdım. Bu benim kendime eleştirim. Bu benim merhamete, hayatta adalete eleştirim. “Hakikata olan inancımdan vazgeçmiyorum. Ben inandığım gerçeğim. Hayatım boyunca bunu yaptım. Maliyeti ne olursa olsun. Şimdi iki çocuğum olduğu için daha mantıklı ve ihtiyatlı bir adam oldum.”

Arda Turan'dan muhteşem açıklamalar #3

FATİH TERİM…

“Fatih Terim’i seviyoruz ama sevmek için sebeplerimiz var. Bazen bu adamın neden bu kadar başarılı olduğunu merak ediyorum. Bu kadar çok çalışıp da rahat rahat çalışmadığına inanır mısınız. Maç izleriz, maç izleriz, sonra bir maç daha. Bitti, yok diyor, Almanya Ligi maçı. Bu oyuncuya ne oldu, ne yaptı. Maçla ilgili bir çözüm sürüyor.

Futbol sevgisi, gelişme arzusu ve merhametsizliği beni her zaman etkilemiştir. Çok kişiye ulaşmak istiyor. Herkese yardım etme arzusu çok yorucu. Profesörün kafası her gün bunlarla dolu. Herkese yardım etmeye, paylaşmaya çalışır. Bunları yaparken de Fatih Terim’i korumalıdır. Bir yanda ailesi, torunları… Bir de Fatih Terim olmanın zorluğu. Allah işlerimizi kolaylaştırsın, Allah onu geride bırakmasın.

Hayatımda, hayatımda öğretmenimle bir sorunum oldu ama bu hep bir baba-oğul sorunuydu. Yine her zaman baba-oğul gibi ele aldık. elini öptüm. Evinde yalnız oturduk. İnsan sevinci başka bir şeydir. Karım bazen bana diyor ki: ‘Fatih Hoca’dan bahsettiğinde eski sevgilinden bahsediyor gibisin. Açıkçası, aynı şeyler öğretmenin de başına geliyor. “

Arda Turan'dan muhteşem açıklamalar #4

Arda Turan’dan muhteşem açıklamalar

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK