Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe’den korkuyor

Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe’den korkuyor

28
0
PAYLAŞ

Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe’den korkuyor

Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe'den korkuyor

Fenerbahçe’nin yeni transferi Burak Kapacak, Fenerbahçe Televizyonu’nda yayınlanan “Günün Röportajı”na konuk oldu ve soruları yanıtladı. “Futbol benim hayatım” diyen genç oyuncu burada mutlu ve huzurlu olduğunu söyledi.

Öncelikle Burak Kapacak, Fenerbahçe’deki ilk günlerini anlattı. “Aslında hislerimi tarif etmek biraz zor. Biraz heyecanlı. Mutlu ve çok huzurluyum. Açıkçası sezona böyle başlamamızı bekliyordum. Oyuncu kalitesi olarak üst düzey bir takımız. Daha fazlası yakında. İnanıyorum. Umarım yenilmeden birlikte yolculuğumuza devam ederiz. not alınmış.

Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe'den korkuyor #1

“ÖĞRETMENİMİZ HER ZAMAN Gülüyor”

Genç oyuncu, teknik direktör Vitor Pereira ile diyaloğu hakkında, “Öğretmenimiz her zaman gülümsüyor. Teşekkürler, her zaman yardım etmeye çalışıyor. Kusurlarımı söylüyor. biz iyiyiz Antrenmanda ne yapacağımı söylüyor. Hata yaptığımda devam etmemi, hatamı düzeltmemi söylüyor. Doğru yaptığımda beni övüyor. (Koçla bu diyaloğu kurun) Bu çok önemli, bence en önemlisi. Öğretmenle aranızdaki bağ çok önemli. Genel olarak böyle bir diyalog var. cümleleri kullandı.

Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe'den korkuyor 2.

“OPTİCİLER BİZDEN KORKUYOR”

Burak Kapacak, UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakipleri hakkında da şu değerlendirmelerde bulundu: “Kiminle oynarsak oynayalım, biz Fenerbahçe’yiz. Onlar da Fenerbahçe’ye buna göre oynayacaklarını biliyorlar. Buraya gelecekler, biz oraya gideceğiz. Sorun değil. Onlar da bizden korkuyorlar, bizim de bir sorunumuz yok. zaten korkma o anlamda söyledim sorun olacağını sanmıyorum gruptan çıkacağımızı düşünüyorum . İlk olacağımıza inanıyorum. Zor ama imkansız değil, yapabileceğimizi düşünüyorum. Onlar için de zoruz.

Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe'den korkuyor 3.

Burak Kapacak: Rakipler Fenerbahçe’den korkuyor

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK