Enes Cinemre, Beşiktaş’ta

Enes Cinemre, Beşiktaş’ta

34
0
PAYLAŞ

Enes Sineması Beşiktaş’ta

Beşiktaş'ta Enes Sineması

Beşiktaş, 2007 doğumlu orta saha oyuncusu Enes Cinemre’yi kadrosuna ekledi.

Enes, U-15 Akademi takımının formasını giyecek.

Beşiktaş’tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı;

‘Şerefinizle oynayın hakkınızla kazanın’ felsefesini esas alan Beşiktaş Futbol Akademisi, geçmişten gelen bilgi birikimi ve tecrübesiyle de birçoğu yıldız olmuş binlerce oyuncuyu Türk futboluna kazandırmıştır. modern futbol eğitim yöntemleri, kontrol birimimiz de dahil olmak üzere birçok kulübün kontrol üniteleri tarafından takip edilmektedir.Sağlam ve bağımsız finansal yapısı sayesinde, 2007 doğumlu orta saha oyuncusu Enes Cinemre, her ikisini de kullanma yeteneği ile emsalleri arasında öne çıkmaktadır. ayakları sağlam, hücum gücü kuvvetli, potansiyeli ile gelecekte Türk futboluna ve Beşiktaş’a önemli hizmetler yapacağına inandığımız kadrosuna dahil oldu.

“SERGEN YALÇİNE EV SAHİPLİĞİ YAPILDI”

Önümüzdeki sezondan itibaren U-15 Akademi takım formamızı giyecek olan Enes Cinemre, BJK Nevzat Demir tesislerinde tüm branşlardan futbol altyapı ve spor okulları yönetim kurulu üyemiz Fırat Fidan’ı Vodafone Park’a ve teknik direktörümüz Sergen Yalçın’ı ağırladı. Fidan ve Yalçın, “Beşiktaş ailesine hoş geldiniz” diyerek genç sporcumuz Cinemre’ye başarılar diledi.

“HEDEFLERİME ULAŞMAK VE GELİŞMEK İSTİYORUM”

Enes Cinemre, Beşiktaş Futbol Akademisi’ne katılmaktan çok mutlu olduğunu söyledi. “Kendimi sürekli geliştirmek ve hedeflerime ulaşmak istiyorum. Beni takip eden ve onları Beşiktaş’a getiren herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Enes Sineması Beşiktaş'ta 1.

Enes Sineması Beşiktaş’ta

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK