Fabricio Bustos: Bu yaşananlar bana garip geldi

Fabricio Bustos: Bu yaşananlar bana garip geldi

30
0
PAYLAŞ

Fabricio Bustos: Bana garip geldi

Fenerbahçe’nin transfer programında yer alan 25 yaşındaki Arjantinli sağ bek Fabricio Bustos, lacivertli kulübe transferiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

“KARİYERİM İÇİN BÜYÜK BİR ADIM OLACAK”

ESPN’e konuşan Bustos“Benim için çok karmaşık bir haftaydı. Türkiye’ye gitmek üzereydim. Transfer görüşmeleri uzun sürdü. Fenerbahçe’ye gideceğim için çok heyecanlıydım. Kariyerim ve geleceğim için çok büyük bir adım olurdu.” not alınmış.

Fabricio Bustos: Benim için garipti #1

“BU ŞEYLER MÜKEMMEL”

büstler, “Kulüp son dakikada fikrini değiştirdi ve çok yüksek bir bonservis bedeli istedi. Sözleşmesinin son yılında bir oyuncudan bu kadar yüksek bir bonservis ücreti istemesi kulübüm için çok nadirdir. Bana çok garip geldi. “ cümleleri kullandı.

ACİL MÜDAHALE

Fenerbahçe ile Independiente arasında 2,5 milyon euro bonservis bedeli için yapılan görüşmelerin sona ermesinin ardından Bustos, anlaşmanın neden bozulduğunu sordu, “Bunu neden yaptığını bağımsız yönetim daha iyi bilir!” dolaylı olarak yanıtladı.

Fabricio Bustos: Benim için garipti #2

“KULÜPLE TANIŞMADIM”

Independiente ile sözleşme görüşmesi yapmadığını belirten Bustos, şunları söyledi: “Independiente ile görüşmem veya görüşmem yok. Beni kimse aramadı. Ben de kimseyi aramadım.‘ diye cevap verdi.

Fabricio Bustos’un Independiente ile olan sözleşmesi Haziran 2022’de sona erecek ve Ocak 2022’de herhangi bir kulüple transfer görüşmesi yapmakta özgür olacak.

Fabricio Bustos: Bana garip geldi

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK