Hagi, ‘Alex mi Hagi mi’ sorusunu yanıtladı

Hagi, ‘Alex mi Hagi mi’ sorusunu yanıtladı

44
0
PAYLAŞ

Hagi, “Alex mi Hagi mi?” sorusunu yanıtladı.

Galatasaray, milli molayı değerlendirmek için Rumen ekibi Farul Constanta ile hazırlık maçı düzenledi.

Karşılaşma Farul Constanta’nın 3-1’lik galibiyetiyle sona erdi. Maçtan sonra Farul Constanta’nın teknik direktörü Georgi Hagi bir açıklama yaptı.

Futbol kariyeri boyunca Galatasaray’da efsane olan Hagi, “Alex benim Hagi’m mi?” “ soru soruldu.

“SAHADA KONUŞTUM”

Ne sorusu, “Yerde konuştum. Cevaplanacak bir soru değil. Hikayeyi yere yazdım, kelimelerle değil. Bunu konuşmayı diğer insanlara bırakıyorum. kelimelerle cevap verdi.

Rumen teknik direktörden açıklamalar, “Çünkü eve döndüğüm için hazırlık maçı da olsa iki günlüğüne de İstanbul’da olmak bir zevk. Dostça bir oyun oynamamıza izin verdiği için öğretmenime teşekkür ederim. Çok iyi bir oyundu. Oyun sırasında güzel şeyler öğrendik. Daha yolun başındayız, sadece ekibimizi kuruyoruz.

Hagi ‘Alex mi Hagi mi’ sorusunu yanıtlıyor ViDEO

Hagi, Alex veya Hagi'ye yanıt verdi # 1

“BU TÜR MAÇLARDA TECRÜBEM VERDİK”

Bu tür maçlarda tecrübe kazanıyoruz. Çok genç oyuncularımız var. 10 oyuncumuz milli takımlarda. Zaten çok iyi bir akademimiz var, Romanya’daki en iyi akademi. Bununla gurur duyuyoruz. Yatırımımız gençlere. Tecrübeli oyuncular da kullanıyoruz ama yatırımımız genç oyunculara.

Galatasaray’ın başında çok önemli bir kişi var. Her zaman ne yapacağını bilir. söylememe gerek yok. Galatasaray, en büyük reformları Fatih Terim ile gerçekleştirdi. Ve en büyük başarıları Fatih Terim ile elde etti.

Hagi, Alex veya Hagi # 2'ye yanıt verdi

“MORUTAN ÇOK YETENEKLİ”

Morutan, geleceği açık olan çok yetenekli bir oyuncu. Sabırlı olmanız gerekiyor, buraya uyum sağlamanız gerekiyor. Kapasitesi çok yüksek. Tempoya alışınca her şey yoluna girecek. Biraz sabır. Cicaldau ve Morutan ikisi de çok iyi oyuncular. Bunu ilk maçlarında gösterdiler. Morutan’ın neden milli takımda olmadığını bilmiyorum.” İfadelerini kullandı.

Hagi, Alex veya Hagi'den 3. soruyu yanıtladı

Hagi, “Alex mi Hagi mi?” sorusunu yanıtladı.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK