Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu soyunma odasında sigara içerdi

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu soyunma odasında sigara içerdi

53
0
PAYLAŞ

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu soyunma odasında sigara içti

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu soyunma odasında sigara içti

Blackburn Rovers tarihinin efsane futbolcularından Tugay Kerimoğlu, eski takım arkadaşları Robbie Savage, Matt Jensen ve eski menajeri Mark Hughes ilginç bir hikaye anlattı.

Daily Star’ın haberine göre, 2009’da emekli olmadan önce Blackburn formasıyla 233 Premier Lig maçına çıkan Tugay Kerimoğlu, Robbie Savage’a göre İngiltere’nin gördüğü en iyi orta saha oyuncularından biriydi ama bir sorunu vardı. Çok sigara tiryakisiydi ve maçların yarısında bile sigara içiyordu.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 1 numaralı soyunma odasında sigara içti

“GİYSİDEKİ DUMAN TUĞAY”

Takım işinde o kadar iyiydi ki, başka bir oyuncu olsaydı kabul etmeyecekleri bu alışkanlığı görmezden geldiler.

Brigay’in eski takım arkadaşı Matt Jensen “Soyunma odasına girdiğinde tütün kokuyordu. Sonra 45 dakika şovunu yaptı. Devre arasında soyunma odasına indik. Tugay yine sigara içiyordu.” cümleleri kullandı.

Jensen, “Souness devre arasında konuşmak için soyunma odasına gelmişti ama Tugay orada değildi. ‘Tugay nerede?’ dedi. Hepimiz tuvalete baktık ve kabinin tepesinden gelen duman halkalarını gördük.” O devam etti.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 2 numaralı soyunma odasında sigara içti

“SAHANIN EN İYİ OYUNCUSUYDU”

Robbie Savage ise, “Bence dünyadaki herhangi bir takımda kolayca oynayabilir. 37-38’de bile Premier Lig’de çok iyiydi. İnanılmazdı. Her zaman sahadaki en zeki oyuncuydu.” yorumunu yaptı.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 3 numaralı soyunma odasında sigara içti

“GERÇEK BİR KARAKTERİ VAR”

Mark Hughes, eski Tugay koçlarından biriYönettiğim takımlardaki tüm oyuncuları düşündüğümde Brigay en iyisi. En kötüsü ilk 3’te. Gerçek bir karakteri vardı. Her maçın devre arasında sigara içmeyi severdi. . O harika bir adamdı.” açıklama yaptı.

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu 4 numaralı soyunma odasında sigara içti

Mark Hughes: Tugay Kerimoğlu soyunma odasında sigara içti

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK