Max Meyer: Galatasaray maçında oynamak için sabırsızlanıyorum

Max Meyer: Galatasaray maçında oynamak için sabırsızlanıyorum

33
0
PAYLAŞ

Max Meyer: Galatasaray maçını oynamak için sabırsızlanıyorum

Fenerbahçe’nin yeni transferi Max Meyer kulüp televizyonunda açıklamalarda bulundu.

Alman oyuncu yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Fenerbahçe’de olduğum için çok mutluyum. Ben büyük bir kulüpteyim. Tesisler ve zeminler harika. Fenerbahçe’de oynamak için sabırsızlanıyorum.

Sezon öncesi kampı geçemedim ama bireysel olarak çok çalıştım. İyi durumdayım. Takımı tanımalı ve onlarla çalışmalıyım. geleceği sabırsızlıkla bekliyorum.

Max Meyer: Galatasaray 1 numaralı maçı oynamak için sabırsızlanıyorum

“DERBİDE OYNAMAK İÇİN BEKLEYEMİYORUM”

Galatasaray derbisi büyük bir derbidir. Almanya’da da önemli derbiler var ama bence buradaki derbi daha önemli. 2012-13 ve 2013-14’teki ruh hali çok iyiydi. Derbide oynamak için sabırsızlanıyorum.

Ben büyük bir kulüpteyim ve her şeyimle buradayım. Takım iyi, hocamız iyi. Antrenmanlar zor ve yoğun. Bunu severim. Şampiyonluk için elimden gelenin en iyisini yapmak istiyorum. Topa sahip olmakla oynuyoruz, bu beni besleyecek. Umarım başarılı bir yıl olur.

Max Meyer: Galatasaray 2. maçı oynamak için sabırsızlanıyorum

“FENERBAHÇE’Yİ DÜŞÜNÜYORUM”

Sadece Fenerbahçe’yi düşünüyorum. 1-2 yıl öncesini düşündüğümü söyleyemem. Fenerbahçe’de formayı almak için çok çalışacağım. 6 numara boştu, daha önce 7 numara giyiyordum ama dolu olduğu için 6 numarayı seçtim.

Zaman zaman Süper Lig’i takip etme fırsatım oldu. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş maçlarını izlerdim. Almanya şimdiden büyük ilgi görüyor. Hasan Ali Kaldırım ile 3-4 yıl önce görüştüm. Fenerbahçe’nin büyüklüğünden bahsetti. Burada olmaktan memnunum.” cümleleri kullandı.

Max Meyer: Galatasaray 3. Maçı oynamak için sabırsızlanıyorum

Max Meyer: Galatasaray maçını oynamak için sabırsızlanıyorum

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK