Montella: Balotelli’nin buraya gelmesi İtalya’da büyük ses getirdi

Montella: Balotelli’nin buraya gelmesi İtalya’da büyük ses getirdi

32
0
PAYLAŞ

Montella: Balotelli’nin buraya gelişi İtalya’da sansasyon yarattı

Montella: Balotelli'nin buraya gelişi İtalya'da sansasyon yarattı

Adana Demirspor’un teknik direktörü Vincenzo Montella, mavi-lacivertli takımın her türlü başarı şansına sahip olduğunu söyledi. Takımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Montella, oyuncuların çok çalışkan ve öğrenmeye açık olduklarını söyledi.

İtalyan teknik adam, bazı oyuncuların milli takımda yer alması ve bazılarının da sakatlanması nedeniyle tam kadro ile antrenman yapamayacağını belirterek, şunları kaydetti:

“Genel olarak baktığımızda hedeflere ulaşmak için her şey elimizde ve çocukların ne kadar motive olduklarını gördüm. Türk futbolunu sürekli büyüyen ve gelişmeye çalışan bir sektör olarak gördüm. İstedikleri yere kadar gitmeye çalışıyorlar. . Can. Bu futbol ülkesinde çok iş olduğunu gördüm.”

Montella: Balotelli'nin gelişi İtalya'da büyük etki yarattı #1

“MARIO’S GERİ İTALYA’YA BÜYÜK SES GETİRDİ”

Futbol kariyeri boyunca Avrupa maçlarında bazı Türk takımlarına karşı oynama fırsatı bulduğunu hatırlatan Montella, şunları söyledi: “Adana Demirspor’u Mario Balotelli buraya taşındıktan sonra takip etmeye başladım. Mario’nun buraya gelmesi İtalya’da çok ses getirdi. Ondan sonra da açıkçası onu hep takip ettim.” dedi.

Montella: Balotelli'nin gelişi İtalya'da büyük yankı uyandırdı #2

Montella: Balotelli’nin buraya gelişi İtalya’da sansasyon yarattı

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK