Ömer Erdoğan: 2 penaltımız verilmedi

Ömer Erdoğan: 2 penaltımız verilmedi

102
0
PAYLAŞ

Ömer Erdoğan: 2 penaltımız yok

Ömer Erdoğan: 2 penaltımız yok

Süper Lig Spor Toto’nun 17. haftasında lider Trabzonspor, sahada Hatayspor ile karşı karşıya geldi.

“HEYECANLI BİR TRABZONSPOR BEKLİYORUZ”

Sahadan 2-0’lık mağlubiyetle ayrılan Atakaş Hatayspor Teknik Direktörü Ömer Erdoğan, Trabzon’un deplasman maçlarının her zaman zorlu geçtiğini söyledi:

“Bugün kalabalık ve coşkulu taraftarların önünde coşkulu bir Trabzonspor bekliyorduk. Takım olarak 15-20 dakika iyi savunma yapıp geçişlerde pozisyon bulmaya çalıştık ama başarılı olamadık.”

Ömer Erdoğan: 2 penaltı verilmedi #1

“ÇOK BAŞARILI OLDUĞUMUZU SÖYLEYEMİYORUM”

“Savunmanın arkasında etkili pozisyonlar bulduklarını biliyorduk, 5’li defans bloku yaptık. 4-1’lik bir diziliş denedik. Pek başarılı olduğumuzu söyleyemem. Çok fazla pozisyon aldığımızı söyleyemem. başarı.İlk 45 dakikada temas ve savunma yoktu, hücumda doğru olanı yapan Hatayspor ikinci yarıda 2-0 yenik düştük.İkinci yarının ilk 5 dakikasında 2 pozisyon aldık. . Onları kullanırsak beraberlik şansımız oldu. Oyunu bozmaya çalışan, ilk yarıya uygun olmayan ve ikinci yarıyı kabul etmeyen bir Hatayspor vardı.”

Ömer Erdoğan: 2 penaltı verilmedi #2

“2 CEZA VERİLMEMİŞTİR”

“Kaçırdığımız iki penaltımız var. VAR’ın bu konudaki görüşünü çok merak ediyorum. Bu mağlubiyete VAR’ı ve hakemleri bahane etmek istemiyorum ama varsa da vereceksiniz. Herkese eşit olmalı Daha önce bize karşı yaptırımlara karşı olmadığımızı söyledik Var olduğunu bildiklerini söyledik ama tam tersi doğru.

Ömer Erdoğan: 2 penaltımız yok

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK