Rıdvan Dilmen’den Batshuayi’ye övgü

Rıdvan Dilmen’den Batshuayi’ye övgü

23
0
PAYLAŞ

Rıdvan Dilmen’den Batshuayi’ye Övgü

Rıdvan Dilmen'den Batshuayi'ye Övgü

Beşiktaş’ın Yeni Malatyaspor’a 3-0 mağlup olduğu maçın ardından spor yorumcusu Rıdvan Dilmen TRT Spor’da yayın yaptı. “% 100 futbol“Programda değerlendirmeler yaptı.

“GÜLE OYNAMAK İÇİN KAZANDI”

“Dortmund maçı zorlu bir maç olacak. Beşiktaş geçen sezon ilk 13’e girdi. Bu sene alternatifli 20 kişilik bir kadro oluşturdular. Beşiktaş veda edebileceğimiz bir galibiyet aldı.”

Rıdvan Dilmen'den Batshuayi'ye Övgü #1

“ANADOLU EKİPLERİNİN GÜÇLENMESİ”

“Anadolu takımları güçleniyor dediğimde büyükler geri geliyor, Anadolu takımlarında düşüş görüyorum. Vodafone Park’a geldiğinizde ilk 10-15 dakikaya dikkat edin. Diğer ev maçlarında da göreceğiz onları. . harika takımlar.”

“YETKİNLİĞİYLE TEIXEIRA HEDEFLERİ”

“Teixeira’nın hazır olmadığını söyledim, sadece yeteneğiyle gol attı. Bana göre Türk golcünün en doğru transferini yapan kulüp Beşiktaş. Şimdi en iyisini bulmuşlar. Çok atletik ve hazırlar. Oyuncuların coşku ve istekle bir sorunu yok.”

Rıdvan Dilmen'den Batshuayi'ye Övgü # 2

“N’SAKALA’YI BEKLİYORUM”

“8+ oldukları için Sergen Yalçın’ın rotasyonlara daha fazla odaklanması gerekiyor. Bugün Rıdvan’ı çok sevdim, başarılı buldum. Avrupa maçında N’Sakala’yı bekliyorum. Çünkü rakip bir sporcuyla oynayacaklar. “

“NECİP NE YAPIYOR”

“Tam 17 yıldır ‘Bu Necip ne yapıyor?’ diyoruz. Bilic’ten Sergen Yalçın’a, Rıza Çalımbay’a herkes oynuyor. ‘Çok iyiydin Necip, çarşamba günü otur.’ aradılar, sorun yok.

Rıdvan Dilmen'den Batshuayi'ye Övgü #3

“KONFORLU BİR ZAFER”

“Beşiktaş ilk yarıda attığı gollerle çok rahat bir galibiyet aldı. 65-70’den sonra Sergen Hoca Dortmund’u düşünmeye başladı. Vida’nın Dortmund’a karşı oynayabileceğini düşünüyorum. Teixeira’nın oynamaması gerektiğini düşünüyorum. Eğer düzelirse. oyuncuyu kaybedebilir.”

“BATSHUAYI HER ZAMAN SPRINT”

“Hiç Batshuayi’yi boşta gördünüz mü? Hep koşar, gol canavarı. O kadar tutkulu oynuyor ki Sergen Yalçın onu gördü, bırakmıyor. 2 maçta 7 kez eksi 3’üncü golleri kovaladı ve gol attı. burada. Batshuayi kolay. Kolay bir dönüşe tutunmuyor. Hız önemli ama süreklilik de var.”

Batshuayi'de Rıdvan Dilmen'e Övgü #4

“JOSEF BİR OYNAYACAK”

“Bugün Sergen Yalçın’ın o zamana kadar düşünmeden oynayabileceği bir oyuncu var. Geçen sene de olsa kolaysa oynayalım. Özellikle Bundesliga takımıyla. Josef’in defansın önünde tek başına oynayacağını düşünüyorum.”

“TAKIMDA DORTMUND’U AŞACAĞIMIZI DÜŞÜNECEĞİZ”

“Pjanic ve Atiba yan yana oynayabilir. Hoca Dortmund’u izleyecek. Sağlığı yerinde olsa bile Beşiktaş’ın arkasındaki dörtlü ile sahaya çıkmazdım. Tanıdığım Sergen Yalçın Dortmund’a gidecek. felsefe ile.”

Batshuayi'de Rıdvan Dilmen'e Övgü #5

Rıdvan Dilmen’den Batshuayi’ye Övgü

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK