Sinan Gümüş: İhtiyaç halinde hazırım

Sinan Gümüş: İhtiyaç halinde hazırım

31
0
PAYLAŞ

Sinan Gümüş: Gerekirse ben hazırım

Sinan Gümüş: Gerekirse ben hazırım

Fenerbahçe’nin kadrosunda yer almayan ancak transfer döneminde bir kulüple anlaşamayan Sinan Gümüş, sosyal medyadan açıklama yaptı.

İşte Sinan’ın sözleri…

Sinan Gümüş: Gerektiğinde hazırım #1

“HER TÜRLÜ SAVUNMA YAPTIM”

“Sevgili Fenerbahçe taraftarları! Son zamanlarda hakkımda çok fazla haber var, ‘bilgi’ başlığı altında dedikodular dolaşıyor. Ama ben sadece gerçekleri sizinle paylaşmak istiyorum…

Fenerbahçe’ye geldiğimde kamuoyuna açıklanmayan büyük fedakarlıklar yaptım ve pişman değilim. Fenerbahçe gibi büyük bir kulüp seni istiyorsa fedakarlık yapmalısın. Bu fedakarlığı hem maddi hem de manevi olarak sonuna kadar yaptım.

Sinan Gümüş’ün kamuoyunda çizilen profili doğru olsaydı, sadece maddiyatı açıklamaya çalışan biri olsaydım, Cenova’da bana sunulan son derece cazip koşulları bir kenara bırakmaz ve hayatıma devam ederdim. orada hayat.

“HER ZAMAN SADECE ŞEKLİMİ ŞEKİLLENDİRMEYE ÇALIŞTIM”

Her zaman olduğu gibi elimden gelenin en iyisini yapmaya çalıştım ama kulübümün birkaç hafta önce verdiği karara saygı duymaktan başka seçeneğim yoktu.

Son zamanlarda birçok kulüp benimle ilgileniyor. Her futbolcu gibi ben de gideceğim kulüp için özgür irademi kullanmak istedim. Tek istediğim herkesin mutlu olduğu ve kariyerime devam edebileceğim bir çözümdü. Benimle ilgilenen kulüplerin çoğuna karşı olumlu bir tavrım olmasına rağmen ne yazık ki transferi gerçekleşmedi ve kesinlikle benim taleplerim sebep olmadı.

Sinan Gümüş: Gerekirse ben hazırım #2

Kendimi hiçbir zaman Fenerbahçe’den üstün görmedim ve Fenerbahçe’de olmaktan her zaman gurur duydum. Tüm bunlara rağmen profesyonel bir futbolcu olarak çalışmaya devam edeceğimi ve gerektiğinde hizmete hazır ve hazır olacağımı tüm kalbimle bilmenizi isterim. Saygılarımla, Sinan.

Sinan Gümüş: Gerekirse ben hazırım

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK