Selen Görgüzel: Hamdi ile boşanacaktık

Selen Görgüzel: Hamdi ile boşanacaktık

3
0
PAYLAŞ

Selen Görgüzel: Hamdi’den boşanacaktık

Selen Görgüzel: Hamdi'den boşanacaktık

Oyuncu Selen Görgüzel konuk olduğu programda hayatıyla ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Eşi Hamdi Alkan ile bir süredir kavga ettiğini itiraf eden Görgüzel, evliliği hakkında açıklamalarda bulundu.

Görgüzel, “Pandemi döneminde tartıştık. Hep yan yana olduk. Biliyorsunuz pandemi döneminde birçok evlilik bitti, bekarlar da aynı şekilde evlendi.

“YAPTIK”

Pandemi sürecinde bana Hamdi taktı. Telefona cevap vermememi umursar, yemek yaparım, umurumda değil, umrumda değil… Bu süreçte bazı saçma sapan tartışmalarımız oldu. Boşanma haberleri çıktı. Evet, bir süredir ilişkimiz test edildi. Boşanmanın eşiğindeyiz. Kimse karşı çıkmasın, bu iniş çıkışlar uzun süreli ilişkilerde yaşanır. Gerçek bir evlilik…

“ÜÇÜNCÜ KİŞİ YOK”

Üçüncü kişi bizimle hiç olmadı. Biz iki ayrı insanız, sorunlarımız var, bunları birbirimize yansıttığımız zamanlar oluyor… Sonra kavgaya dönüşüyor ve bir süre sonra düzeliyor. Bu olumsuzluklara tahammül ediyorsunuz.”

“YÜZÜMLE OYNAMADIM”

Görgüzel, estetik iddialarına da yanıt verdi; ‘Burnumdan ameliyat oldum, dişlerim yapıldı. Cilt bakımı ve botoks yaptırıyorum. Bunun dışında bir estetiğim yok. Yüzümle oynamadım, büyüdüm. Yaşım ilerledikçe yüzüm değişti. Karıma dediler ki: “Hamdi’ye söyle yüzüyle çok oynamasın”… Hamdi de yanıma gelip “Ben sana yüzünle çok oynama demedim mi? toplantıda yüzün çok fazla ”. Burada tekrar ediyorum, yüzümle oynamadım. dedi.

Selen Görgüzel: Hamdi #1'den boşanacaktık

Selen Görgüzel: Hamdi’den boşanacaktık

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK