Alex Telles’ten Didier Drogba anısı

Alex Telles’ten Didier Drogba anısı

8
0
PAYLAŞ

Didier Drogba’nın Anıları, Alex Telles

Didier Drogba'nın Anıları, Alex Telles

Manchester United’da forma giyen Alex Telles, 2014’te Galatasaray forması giydiği sırada Didier Drogba’nın anısını ESPN’e anlattı.

İşte Alex Telles’in sözleri:

Souvenir d'Alex Telles, Didier Drogba # 1

“ÇOK ZORDU”

“Bu sadece Didier Drogba’nın işiydi. Onunla unutulmaz bir anım var. Genelde her şeyi kazanan harika oyuncular görürsünüz ama onların o kadar da hırslı olmadıklarını fark edersiniz. Drogba o kadar hırslı değildi. Bu tip bir insan.”

Souvenir d'Alex Telles, Didier Drogba # 2

“DROGBA BİZE KESİNLİKLE SÖYLEDİ”

“Galatasaray’daki ilk maçlarımdan biriydi. İlk yarı bitti ve 1-0 gerideydik. Benim için sorun değil, 1-0 gerideyiz, kaybettik ama ikinci yarıda var, geri dönelim ve Galibiyet, çünkü biz Galatasaray gibiydik ama Drogba için öyle değildi.

soyunma odasına gittim. Öfkeli bir ses vardı. Yerde patlayan bir şişe. İçeri baktım ve Drogba’nın tüm soyunma odasını öfkelendirdiğini gördüm.

Ben sadece 21 yaşında bir gencim. “Daha iyi oynamalıyız, kazanmalıyız. Böyle oynayan bir takıma dayanamam. Ya geri döneriz, ya da daha fazla dayanamam.” kelimesini kullandı.”

Hatıra Eşyası d'Alex Telles de Didier Drogba # 3

TÜRKİYE’DE 2 KUPA KAZANDI

Tüm zamanların en büyük Afrikalı sporcularından biri olan Didier Drogba, Şampiyonlar Ligi ve İngiltere Premier Ligi’ni kazandıktan sonra Türkiye’de Galatasaray forması giydi. Drogba, Türkiye Süper Ligi ve Türkiye Kupası’nı da kazandı.

Hatıra Eşyası d'Alex Telles de Didier Drogba # 4

Didier Drogba’nın Anıları, Alex Telles

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK